O Firmie czas-seniora.pl

Kilka lat temu wydaliśmy swoją pierwszą książę, która z biegiem lat okazała się prawdziwym Bestsellerem „Terapia zajęciowa, gry i zabawy w pracy z seniorami”. Od jednej książki  zaczęło się wszystko. Za Terapią zajęciową pojawiły się kolejne propozycję do pracy z seniorami.

To dla terapeutów i osób zajmujących się seniorami oraz seniorów kierujemy swoją ofertę. Książki, ćwiczenia mają zapełnić lukę jaka powstała na Polskim rynku senioralnym. Dzięki publikacją jakie znajdziecie w sklepie www.czas-seniora.pl będziecie mogli tworzyć nowe i ciekawe zajęcia dla seniorów, z którymi pracujecie. Przez wiele lat nauczyliśmy się jak doskonalić nasze produkty i spełniać najwyższe wymagania klientów jakimi są seniorzy. I tak pojawiały się kolejne książki i ćwiczenia. Patrząc na tak dużą różnorodność naszych produktów zobaczyliśmy że warto stworzyć najlepszą pomoc dla terapeutów i animatorów oraz opiekunów osób starszych w formie Pakietu Terapeuty zajęciowego. Obecnie dostępne są dwa pakiety Terapeuty Zajęciowego, jednak w przygotowaniu są kolejne i będą dostępne już niebawem.

Dostosowaliśmy także naszą ofertę szkoleń, do możliwości placówek zajmujących się seniorami. Pokazując że wysoką jakość można świetnie łączyć z dobrą ceną. To dzięki szkoleniom pracownicy zyskują wiele korzyści z nich wynikających. To dzięki szkoleniom pracownicy zdobywają nową wiedzę, umiejętności a co najważniejsze sami mogą choć na chwilę zatrzymać się nad sobą. To dzięki szkoleniom mają oni nowe siły i pomysły do pracy z osobami starszymi. Dzięki szkoleniom mogą niejako „ułożyć” sobie to co przeżywają na co dzień w jedną zrozumiałą całość.

W ostatnim czasie nie tylko wydawnictwo, nie tylko pomocne artykuły, nie tylko społeczność Facebook ale nasze filmy jakie możecie znaleźć na portalu Youtube cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I tak nasze działania zataczają koło wiedzy, koło wsparcia, koło dostępności i koło doradztwa i otwartości na drugiego człowieka.

Dlatego zachęcamy do korzystania z naszych artykułów i darmowej wiedzy w nich zawartej. Zapraszamy do odwiedzenia kanału Youtube gdzie tematyka filmów z całą pewnością pomoże wam w codziennej pracy i życiu w świecie seniorów. Zapraszamy do fanpage na Facebook gdzie znajdziecie ludzi, informacje i ciekawe wydarzenia przez nas organizowane.

aktualności

Projektowanie stron Łódź